Vaše advokátní kancelář
cs / en

Mgr. Lukáš Verner, advokát

Lukáš Verner završil studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity složením státní závěrečné zkoušky v roce 2016. Již v průběhu studia si doplňoval teoretické znalosti o praktické zkušenosti, které získával během svého působení na pozici právního praktikanta v advokátní kanceláři, na stáži u Okresního soudu v Opavě anebo při letní práci na soudě v anglickém Prestonu.

Neprodleně po ukončení studií zahájil svou kariéru v oboru práva. Od roku 2016 pracoval ve dvou renomovaných brněnských advokátních kancelářích. Nejprve se zaměřoval na spornou agendu tuzemskou i mezinárodní a na insolvenční právo. Následně pak na korporátní agendu, právní aspekty podnikání, due diligence, akvizice a právo nemovitostí.

V roce 2020 založil advokátní kancelář VERNER LEGAL. Za účelem zajištění nejvyšší kvality služeb spolupracuje s řadou kolegů advokátů, kteří se specializují na různá právní odvětví, a svým klientům tak zaručuje komplexní a profesionální právní služby v široké škále oblastí práva.

Při výkonu advokacie zastupuje jak velké či středně velké společnosti, tak drobné živnostníky či nepodnikající osoby. Pro poskytování advokátních služeb je pro něj podstatné nastavení služeb tak, aby vyhovovali specifickým potřebám daného klienta.

Foto Lukáš Verner